هتل هالیدی این پاریس

هتل هالیدی این
 این هتل 4 ستاره دارای 128 اتاق مجهز به سیستم تهویه هوا، تلویزیون 42 اینچ و اینترنت رایگان است. هتل در جلوی ایستگاه اتوبوس و در فاصله‌ی 20 دقیقه‌ای تا فرودگاه Roissy Charles De Gaulle و Orly پاریس قرارگرفته و با موقعیت مرکزی خود دسترسی ساده‌ای را به دیگر نقاط شهر برای سازمان‌دهی سفرها و جلسات تجاری مهمانان فراهم آورده است. ای هتل دارای 6 سالن جلسه مدرن باقابلیت پذیرش 150 نفر است. فاصله‌ی هتل تا میدان برسی تنها چند دقیقه و تا منطقه‌ی تجاری La Defence 15 دقیقه است.

با اقامت در این هتل برای تعطیلات آخر هفته به تمام نقاط دیدنی پاریس نزدیک هستید. 5 دقیقه پیاده‌روی تا اپرای باستیلی،15 دقیقه تا کلیسای نتردام، 10دقیقه با اتوبوس تا فروشگاه‌های زنجیره‌ای، 15 دقیقه تا موزه‌ی لوور، خیابان شانزلیزه و پارک دیزنی لند راحتی زائدالوصفی را برای مهمانان فراهم می‌کند.

برای دیدن جذابیت‌های دوره‌ی Belle-Epoque، هتل هالیدی می‌تواند اولین انتخاب شما باشد. فاصله‌ی این هتل تا رودخانه‌ی سن یک پیاده‌روی کوتاه است و تنها با 5 دقیقه پیاده‌روی به ایستگاه مترو و تی جی وی دسترسی خواهید داشت که می‌تواند شما را به بقیه‌ی نقاط پاریس، فرانسه و اروپا منتقل کند.

اتاق‌ها: در اتاق‌ها با وجود خدمات اینترنت وایرلس به تمام نقاط جهان در ارتباط هستید. خستگی خود را با یک نوشیدنی از مینی بار و تماشای کانال‌های ماهواره‌ای به درکنید. تمام اتاق‌ها، جکوزی  یا دوش و بعضی نیز بالکن‌ دارند.

هتل هالیدی این پاریس

 تجهیزات کاری: میز کار، تلفن خط مستقیم، تلفن با بلندگو، اینترنت

خدمات اینترنت: اینترنت استاندارد رایگان برای تمام مهمانان، اینترنت وایرلس موجود در اتاق‌های استاندارد، اتاق‌های اجرایی، سوییت‌ها، مراکز کاری و مناطق عمومی، اینترنت کابلی موجود در اتاق‌های استاندارد، اتاق‌های اجرایی، سوییت‌ها، مراکز کاری و مناطق عمومی.

امکانات حمام: جکوزی، سشوار، حمام خصوصی

هتل هالیدی این پاریس

امکانات آشپزخانه: مینی بار و فریزر کوچک

خدمات هتل: مرکز کار، خدمات کپی، خدمات پیک، اینترنت، سوییت اجرایی، کامپیوتر، خدمات پرینت، دورنگار، خدمات روزانه‌ی خشک‌شویی و تمییز کاری، هزینه‌ی رایگان خوراک بچه‌ها

رستوران: سرو صبحانه از 6:30 الی 10 صبح در تمام‌ روزهای هفته صورت می‌گیرد و بوفه‌ی صبحانه نیز تا 11 صبح در روزهای آخر هفته فراهم است.

کافی‌شاپ: این کافی‌شاپ از ساعت 4 بعدازظهر تا نیمه‌شب با انواع نوشیدنی ها در خدمت مهمانان است.